PAYAS STEM YAZ KAMPI LİSTESİ


1.HAFTA: ORTAOKUL (10-14 TEMMUZ) SAAT: 14.30- 17.30


  • H.ALMİNA YILDIRIM
  • MEHMET EMİN CEYHAN
  • DUA YAĞMUR DUZ
  • EKİN NAZ KARAKUŞ
  • ABDULLAH MERT MERTER
  • SAFİYE YAMAN
  • AHMET SİNGİN
  • MEHMET SİNGİN
  • ERDEM TUNA ALPARSLAN
  • NEHİR SELÇUK
  • LATİFE YARAR
  • ARDA EROL SELÇUK
  • YASİN ACAR
  • İCLAL ACAR
  • EKREM BUDAK
  • ZEYNEP PAMUK
  • ASUDE HİLAL AKGÜN
  • MEHMET EMİN ÇETİN
  • OZAN TELLİ
  • İREMSU BÜTÜNER

2.HAFTA ORTAOKUL (17-21 TEMMUZ) SAAT: 14.30- 17.30


  • İREM OĞUZ
  • HASAN TOPUZ
  • İREM DOĞAN
  • FATMA BETÜL CEYHAN
  • TÜRKÜ ELA ÇOLAK
  • GÜLSE ÇOLAK
  • NESİBE DİDAR BAHAR
  • ÖMER FİKRİ GÜNGÖR
  • ENES KASAL
  • ANIL ALTAN
  • SENA NUR DİŞLİ

3.HAFTA İLKOKUL (24 TEMMUZ - 28 TEMMUZ ) SAAT: 10.30- 13.30


  • VOLKAN AGRAS
  • HASAN İSRA ORANSAL
  • GÜLNAZ HAZAR
  • ZEYNEP ARLI
  • SİNA RÜZGAR DUZ
  • MÜGE YAŞAR
  • AHMET BESTAMİ YILDIRIM
  • EGE EREN AMAÇ
  • ELİF TELLİ
  • YAREN YARAR
  • MUSA EMİR OKCÜ
  • AMİNE DEYYAN BAHAR
  • AHMET TALHA ÇETİN
  • ZÜBEYİR ÇETİN
  • HABİB YAMAÇ SAYĞAN
  • UĞUR YAPRAK SAYĞAN
  • TUANA GÜL
  • YÜSRA YARAR
  • HATİCE NUR YILDIRIM
  • ESİLA ĞÜŞTA DEMİR

4.HAFTA İLKOKUL (31 TEMMUZ - 4 AĞUSTOS) SAAT: 10.30- 13.30


  • MEHMET ARICA
  • NİYAZİ TEKİN ARICA
  • TACETTİN ENES GÜNGÖR
  • BERAT SÖNMEZ
  • İPEK AK
  • İSMAİL ENES KARAKUŞ
  • AHMET DEMİRCİ
  • BÜŞRA SENA AYDENİZ
  • GÜLSU MELEK ERDEM
  • ADA GÜRSOY
  • YASEMİN NUR KARABULAK
  • DEDE KAĞAN DELİBAŞ
  • ESİLA BAŞTUĞ
  • ECRİN BAŞTUĞ
  • GÜLNAZ NAZAR
  • İBRAHİM ÜÇEL

5.HAFTA ORTAOKUL (7 AĞUSTOS - 11 AĞUSTOS) SAAT: 14.30- 17.30


  • FURKAN AGRAS
  • MERVE ÜNLÜ
  • SEDEF ASLAN
  • MUSTAFA YUNUS BOĞA
  • BUĞRAHAN KUTLU
  • İBRAHİM ŞENTÜRK
  • RÜMEYSA YÜREK
  • HİRA NUR KOYUNCU
  • LAMİA FEYZA ÇETİNKAYA
  • AYTUĞ ENES EKİCİ
  • SUDENAZ ÇETİNKAYA
  • ZİLAN KAYA
  • MUSTAFA EYMEN KAZAN
  • FURKAN KAZAN
  • TUNAHAN GÜNGÖR
  • ARDA ARAS
  • YUNUS BÜLBÜL
  • EMİNE İPEK
  • HİLAL YILMAZ
  • DENİZ AYDIN

6.HAFTA ORTAOKUL (14 AĞUSTOS - 18 AĞUSTOS) SAAT: 14.30- 17.30


  • TUĞÇE ÇÜRÜK
  • NAZAR KILINÇ
  • UMUT CAN BAĞATUR
  • OSMAN BAYLAN
  • BURAK ÇETİN
  • HASİNE GÜL AKÇAY
  • AYŞEGÜL YILDIRIM
  • ALPARSLAN BOZKURT
  • BUĞRA KEMAL SÖNMEZ
  • AHMET KAZGI
  • GÜLSÜM HATİCE DOĞAN
  • MELİKE KAYNAK
  • M.HATAY ÖZTÜRK
  • KAĞAN KARABULAK
  • CEVDET ENES ÖZAY
  • ATABERK TAVŞAN
  • YAĞMUR KILINÇ
  • MERT KAĞAN KESER
  • YUSUF BAŞER
  • AHMET ÜÇEL

7 HAFTA - 8.HAFTA LİSE-ÜNİVERSİTE(21 AĞUSTOS - 31 AĞUSTOS) SAAT: 10.30- 13.30


  • TANER AGRAS
  • TALHA BOZKURT
  • MEHMET MERTER
  • NİSA PINAR BOĞA
  • AHMET TÜRK
  • MURAT CEREN
  • ENİS GÜL
  • MURAT DOĞAN
  • AYŞENUR KAPLANKIRAN
  • MEHMET KAYA
  • ÖZLEM YUNUS
  • AHMET SELÇUK
  • ZEYNEP GEZERGE
  • ALİ GÖRKEM
  • ÖZGE ERDOĞAN
  • EMRE ÖZEN
  • ZİŞAN KEL
  • MUSTAFA BOZDOĞAN
  • ASIM ÖZER
  • ELİFE ÇETİNKAYA

Hakkımızda

Mavinin yeşille, sanayinin doğayla kucaklaştığı Payas’ta, geleceğin rekabet dolu dünyasında fark yaratacak; yaratıcı,kendine güvenen,21. yüzyılın becerileriyle donanmış bireyleri yetiştiriyoruz.
Daha Fazla

İLETİŞİM

Türk Yurdu Parkı Karbeyaz Mh.
Payas/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0326 755 93 31
Cep: 0505 315 94 08
Email: info@payastem.com

Google Map ' de Gör